logo-ego-power-egonarzedzia

EGO POWER+ ŚWIATOWY LIDER W PRODUKCJI EKOLOGICZNYCH URZĄDZEŃ AKUMULATOROWYCH

Czy szukasz zaawansowanych i ekologicznych narzędzi akumulatorowych? Dobrze trafiłeś! Marka EGO POWER+, będąca częścią Grupy CHERVON - światowego lidera w produkcji elektronarzędzi i urządzeń akumulatorowych, oferuje rozwiązania, które spełnią Twoje oczekiwania. 

Historia firmy sięga 1993 roku, a produkty cieszą się zaufaniem użytkowników na całym świecie.

Narzędzia akumulatorowe marki EGO POWER+ to synonim najwyższej jakości oraz dbałości o środowisko. Te innowacyjne urządzenia akumulatorowe są dostępne na rynku europejskim od 2014 roku i zrewolucjonizowały podejście do pracy w ogrodzie czy lesie. Naszym priorytetem jest minimalizacja negatywnego wpływu na planetę, dlatego wybieramy produkty, które są przyjazne dla środowiska, a produkty EGO POWER+ właśnie takie są!

Czy wiesz, że zanieczyszczenie powietrza jest jednym z najważniejszych czynników środowiskowych bezpośrednio wpływających na zagrożenie dla zdrowia na całym świecie?

Badania przeprowadzone w 2021 roku przez ośrodek badań i legislacji Millbrook Vehicle Test and Validation, wykazały, że tradycyjne urządzenia spalinowe wykorzystywane do pielęgnacji ogrodów oraz terenów leśnych emitują trzykrotnie więcej toksycznych substancji w porównaniu z przeciętnym samochodem osobowym. 

Narzędzia akumulatorowe EGO POWER+ to inwestycja w przyszłość i ochronę środowiska. Wykorzystując je, możesz aktywnie przyczynić się do redukcji zanieczyszczeń i hałasu, jednocześnie zwiększając bezpieczeństwo pracy. 

Firma EGO POWER+ jest propagatorem programu Challenge 2025, który wyznacza drogę ku ekologicznej przyszłości branży ogrodniczo-leśnej. My z pełną świadomością podpisujemy się pod nim, a TY?

rider z6

Brak emisji spalin podczas użytkowania

akumulator zapewnia moc porównywalną do benzyny, bez hałasu i spalin

rider z6

Mniejszy hałas i wstrząsy

sprzęt często wydaje mniej hałasu i wibracji niż popularne urządzenia spalinowe.

rider z6

Proste użytkowanie

bez dolewania benzyny, po prostu włóż baterię i działaj!

rider z6

Niższe koszty eksploatacji

koszt związany z utrzymaniem produktu EGO przez miesiąc jest porównywalny z kosztem narzędzi spalinowych przez dzień.

Baterie 56V ARC Lithium™

Opatentowana technologia, Akumulatory 56V ARC Lithium™, to gwarancja nieosiągalnej jakości produktu.

Praca z urządzeniami wyposażonymi w akumulatory EGO 56V ARC Lithium™ to czysta przyjemność. Dzięki nim, Twoja praca staje się łatwa, cicha i bezpieczna. Wysoka wytrzymałość produktów oraz możliwość szybkiego ładowania gwarantują maksymalny komfort podczas pracy.

Zaufaj Akumulatorom 56V ARC Lithium™ i doświadcz wyjątkowej jakości, na którą zasługujesz! 

AKUMULATORY 56V DLACZEGO WARTO JE WYBRAĆ?

Akumulatory EGO 56V stosowane w urządzeniach ogrodowo-leśnych charakteryzują się lepszą wydajnością w porównaniu z innymi akumulatorami przenośnymi. Aż 7 dostępnych modeli akumulatorów EGO POWER+, zaspokaja wszystkie potrzeby użytkowników profesjonalnych oraz indywidualnych. 

Dzięki zastosowaniu opatentowanej technologii akumulatorów 56V ARC Lithium™ wraz z unikatową technologią chłodzenia akumulator jest chroniony zarówno przed przegrzaniem jak i degradacją ogniw. W rezultacie akumulatory EGO Power+ ARC Lithium™ są chłodzone na 3 sposoby- mechaniczny, chemiczny oraz elektroniczny.

 

Trzy kategorie produktów

EGO Power+

Wybieraj urządzenia spośród trzech zdefiniowanych przez producenta linii produktowych

Power+ Professional

PRODUKTY PROFESJONALNE DLA UŻYTKOWNIKÓW INDYWIDUALNYCH ORAZ PROFESJONALISTÓW 

Pilarka akumulatorowa dla arborystów CSX3000

Power+

PRODUKTY DLA UŻYTKOWNIKÓW INDYWIDUALNYCH 

Dmuchawa akumulatorowa EGO Power+ LBX6000

Power+ Pro X

PRODUKTY PROFESJONALNE DLA UŻYTKOWNIKÓW INDYWIDUALNYCH ORAZ PROFESJONALISTÓW