logo-ego-power-egonarzedzia

Multi-tool
Jedna baza wiele zastosowań

Wielofunkcyjne urządzenie EGO Power+ Multi–Tool to niezastąpione narzędzie w każdym ogrodzie. Jedna jednostka napędowa oraz szeroka gama zaawansowanych technologicznie przystawek sprawiają, że z Multi-Tool EGO Power+ poradzisz sobie niemal z każdym zadaniem w ogrodzie.

Jednostka napędowa Multi-Tool wyposażona jest w innowacyjny akumulator EGO 56V ARC Lithium™, co zapewnia w pełni komfortową pracę bez nadmiernej emisji spalin i hałasu. Ponadto dodatkowy wysięgnik EP7501, który jest wykonany z włókna węglowego ułatwia pracę nawet w sytuacjach, gdy musisz dotrzeć do trudno dostępnych miejsc. Wymiana przystawek jest prosta i szybko, co dodatkowo ułatwia pracę urządzeniem Multi-Tool.

JEDNOSTKA NAPĘDOWA MULTI-TOOL

Jednostka napędowa Multi-Tool EGO Power+ wyposażona jest w mocny silnik bezszczotkowy o wysokiej wydajności. Dzięki doskonale wyważonej konstrukcji praca narzędziem Multi-Tool bez względu na to jaka zostanie wykorzystana przystawka jest komfortowa, przy jednoczesnym zachowaniu niskiego poziomu drgań.

JEDNO ŹRÓDŁO MOCY – TAK WIELE ZASTOSOWAŃ

Jednostkę napędową Multi-Tool wykorzystaj jako rewolucyjne źródło mocy i ciesz się pracą w ogrodzie z pełną gamą sprzętów akumulatorowych. W ofercie EGO Power+ znajdują się następujące przystawki:

  • NOŻYCE DO ŻYWOPŁOTU
  • PODKRZESYWARKA
  • PODKASZARKA
  • WYKASZARKA
  • ROTOCUT
  • KRAWĘDZIARKA
  • GLEBOGRYZARKA
  • ZAMIATARKA I SZCZOTKA GUMOWA
  • OTRZĄSARKA DO OWOCÓW
  • ODŚNIEŻARKA

Duży zestaw w niskiej cenie!!

NOŻYCE DO ŻYWOPŁOTU

Pielęgnacja żywopłotu jeszcze nigdy nie była taka łatwa i przyjemna. A wszystko za sprawą listwy tnącej o długości 51 cm występującej w nożycach do żywopłotu oraz możliwości wyboru dwóch długości wysięgnika, które ułatwiają pielęgnację żywopłotów o różnej szerokości i wysokości. Dodatkowo komfort pracy podnosi możliwość regulowania kąta nachylenia przekładni.

ODŚNIEŻARKA

Maksymalna wydajność, minimalne ryzyko

Zaprojektowana z myślą o bezpieczeństwie i efektywności, odśnieżarka MULTI-TOOL EGO SSA1200 oferuje maksymalną odległość rzutu śniegu wynoszącą imponujące 7,5 m. To oznacza, że możesz utrzymać obszary wokół swojego domu w doskonałej kondycji bez konieczności żonglowania czy użycia benzyny. Prędkość obrotowa wynosząca 2000-1650 obr./min gwarantuje, że śnieg zostanie skutecznie odgarnięty z dala od miejsca pracy.

PODKASZARKA

Precyzyjnie i szybko przycina trawę znajdującą się nawet w mniej dostępnych miejscach, doskonale sprawdzi się do przycinania trawy wzdłuż ogrodzeń oraz murów.
Urządzenie dostępne w dwóch wariantach - podstawowym ST1500 lub ST1600 z wysięgnikiem z włókna węglowego oraz wyposażoną w głowicę z systemem Powerload™ (model kompatybilny jedynie z jednostką napędową PH1420E)

 

WYKASZARKA

Wykaszarka MULTI-TOOL EGO Power+ BCA1200 to niezastąpione narzędzie dla tych, którzy stawiają sobie za zadanie uporać się z trudnymi zaroślami. Trójstronne metalowe ostrze o szerokości cięcia 30 cm szybko radzi sobie z gęstą trawą i uporczywymi chwastami, zapewniając efektywność w każdym zastosowaniu.

ROTOCUT

Ta przystawka z serii Multi- Tool wyposażona jest w dwie przeciwbieżne tarcze tnące, które zapobiegają odpryskom z podłoża. Jednocześnie sprawiają, że Rotocut radzi sobie z usuwaniem chwastów, mchów oraz przerostów trawnika na płaskich podłożach.

KRAWĘDZIARKA

Odtąd precyzyjne przycięcie krawędzi trawnika, ścieżek a nawet dróg dojazdowych, grządek czy rabat nie będzie już trudne i czasochłonne. Krawędziarka z serii Multi-tool przyspieszy pracę operatora.

GLEBOGRYZARKA

Glebogryzarka wykorzystywana jest do przygotowania podłoża pod nasadzenia. A także odchwaszczania czy napowietrzenia poprzez tworzenie luźnego podłoża, które tworzy sprzyjające warunki wzrostu roślin.

ZAMIATARKA I SZCZOTKA GUMOWA

Usuwanie mchu oraz brudu ze szczelin oraz rowków przebiega szybko i sprawnie z tą przystawką. Dodatkowo dostępna wymienna gumowa szczotka ARB2100 ułatwi usuwanie stojącej wody a nawet cienkiej warstwy śniegu. Ponadto można ją wykorzystać do zamiatania dróg oraz ścieżek.

Podkrzesywarka

Podkrzesywarka MULTI-TOOL EGO Power+ PSA1000 to potężne narzędzie, które sprawi, że pielęgnacja drzew w Twoim ogrodzie stanie się szybka i efektywna. Dzięki prowadnicy o długości 25 cm oraz łańcuchowi o prędkości 15 m/s, narzędzie radzi sobie z gałęziami bez żadnych kłopotów.