Kosiarki Ego Power to najbardziej dopracowane sprzęty do pielęgnacji trawników. Nasza oferta obejmuje szeroki wybór kosiarek Ego Power, które charakteryzują się nie tylko wysoką jakością wykonania, ale także innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości akumulatorów 56V, nasze kosiarki są ciche, łatwe w obsłudze i przyjazne dla środowiska. Co najważniejsze są one najbardziej wydajne w swojej klasie. W naszym sklepie znajdziesz kosiarki Ego Power+ w różnych rozmiarach i mocach, które doskonale sprawdzą się zarówno w przypadku małych, jak i dużych trawników. Wybierz kosiarkę Ego Power i ciesz się pięknym, zadbanym trawnikiem przez cały sezon!

Jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze kosiarki idealnej dla Twojego trawnika, skontaktuj się z naszym specjalistą EGO – Mateuszem!

Strona główna » Kosiarki

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Kosiarka akumulatorowa EGO Power + LM1900E-SP

2,645.00 
Kosiarka akumulatorowa EGO Power+ LM1900-SP to potężne narzędzie do precyzyjnego koszenia trawnika. Z mocnym bezszczotkowym silnikiem 56V i średnicą cięcia 47 cm, gwarantuje efektywną pracę na sugerowanej powierzchni ok 600 m2. Regulowane obroty noża, ergonomiczny design, oraz ekologiczny charakter bez spalin sprawiają, że pielęgnacja trawnika staje się łatwa i przyjazna dla środowiska. Ciesz się doskonałymi rezultatami bez hałasu i wibracji. Samo urządzenie bez baterii i ładowarki w zestawie!

Kosiarka akumulatorowa EGO Power+ LM1700E

2,145.00 
Kosiarka Akumulatorowa LM1700E EGO: Potęga i Komfort w Jednym!
Odkryj doskonałą równowagę między mocą a wygodą dzięki kosiarce LM1700E marki EGO. Wyposażona w bezszczotkowy silnik, o szerokości roboczej 42 cm - umożliwia efektywne koszenie obszarów od 400 do 1900 m2. Funkcje takie jak regulacja wysokości koszenia, system mulczowania (ABP1710 dostępny osobno) i ergonomiczny uchwyt sprawiają, że pielęgnacja trawnika staje się przyjemnością. Uniwersalność baterii EGO Power daje swobodę wyboru, a solidna konstrukcja gwarantuje niezawodność na długi czas.

Kosiarka akumulatorowa EGO Power+ LM1700E-SP z napędem

2,395.00 
Kosiarka Akumulatorowa LM1700E-SP EGO Power+ Nowoczesna i efektywna kosiarka o szerokości roboczej 42 cm , idealna do pielęgnacji trawnika o powierzchni do 800 m2. Wyposażona w bezszczotkowy silnik, napęd obsługiwany pokrętłem, regulację wysokości koszenia i funkcję mulczowania. Maksymalny komfort i cicha praca, bez konieczności stosowania paliwa. Uniwersalność dzięki zgodności ze wszystkimi bateriami EGO Power+.

Kosiarka akumulatorowa EGO Power+ LM1701E (zestaw)

2,745.00 
Kosiarka Akumulatorowa LM1701E EGO: Potęga i Komfort w Jednym!
Zestaw z baterią EGO Power+ 2,5 Ah oraz ładowarką CH2100E
Odkryj doskonałą równowagę między mocą a wygodą dzięki kosiarce LM1700E marki EGO. Wyposażona w bezszczotkowy silnik, o szerokości roboczej 42 cm – umożliwia efektywne koszenie obszarów od 400 do 1900 m2. Funkcje takie jak regulacja wysokości koszenia, system mulczowania (ABP1710 dostępny osobno) i ergonomiczny uchwyt sprawiają, że pielęgnacja trawnika staje się przyjemnością. Uniwersalność baterii EGO Power daje swobodę wyboru, a solidna konstrukcja gwarantuje niezawodność na długi czas.

Kosiarka akumulatorowa EGO Power+ LM1702-SP (zestaw)

3,245.00 
Kosiarka Akumulatorowa LM1702E-SP EGO Power+ W zestawie z baterią EGO Power+ 4.0Ah oraz ładowarką CH2100E Nowoczesna i efektywna kosiarka o szerokości roboczej 42 cm , idealna do pielęgnacji trawnika o powierzchni do 800 m2. Wyposażona w bezszczotkowy silnik, napęd obsługiwany pokrętłem, regulację wysokości koszenia i funkcję mulczowania. Maksymalny komfort i cicha praca, bez konieczności stosowania paliwa. Uniwersalność dzięki zgodności ze wszystkimi bateriami EGO Power+. W zestawie z baterią 4.0Ah zapewnia obsługę do 480m2 trawnika na jednym ładowaniu.

Kosiarka akumulatorowa EGO Power+ LM1903E-SP (zestaw)

3,745.00 
Kosiarka akumulatorowa EGO Power+ LM1903E-SP  to potężne narzędzie do precyzyjnego koszenia trawnika. Z mocnym bezszczotkowym silnikiem 56V i średnicą cięcia 47 cm, gwarantuje efektywną pracę na sugerowanej powierzchni ok 600 m2. Regulowane obroty noża, ergonomiczny design, oraz ekologiczny charakter bez spalin sprawiają, że pielęgnacja trawnika staje się łatwa i przyjazna dla środowiska. Ciesz się doskonałymi rezultatami bez hałasu i wibracji. Kosiarka LM1900E w zestawie z baterią 5 Ah oraz szybką ładowarką CH5500E

Kosiarka akumulatorowa EGO Power+ LM2020E-SP

3,495.00 

Kosiarka akumulatorowa EGO Power+ LM2020E-SP

Innowacyjna kosiarka EGO Power+ LM2020E-SP to doskonałe narzędzie do precyzyjnego koszenia trawnika. Z bezszczotkowym silnikiem, średnicą cięcia 50 cm i automatyczną regulacją prędkości, zapewnia mocną i energooszczędną pracę. Obszerny kosz, funkcje mulczowania i wyrzutu bocznego dają pełną kontrolę, a metalowa obudowa zwiększa trwałość. Cicha praca, minimalne wibracje oraz brak konieczności wymiany oleju to dodatkowe atuty. Zainwestuj w ekologiczne i wygodne koszenie z LM2020E-SP. Samo urządzenie bez baterii oraz ładowarki w zestawie!

Kosiarka akumulatorowa EGO Power+ LM2021E-SP (zestaw)

4,495.00 

Kosiarka akumulatorowa EGO Power+ LM2020E-SP

Innowacyjna kosiarka EGO Power+ LM2020E-SP to doskonałe narzędzie do precyzyjnego koszenia trawnika. Z bezszczotkowym silnikiem, średnicą cięcia 50 cm i automatyczną regulacją prędkości, zapewnia mocną i energooszczędną pracę. Obszerny kosz, funkcje mulczowania i wyrzutu bocznego dają pełną kontrolę, a metalowa obudowa zwiększa trwałość. Cicha praca, minimalne wibracje oraz brak konieczności wymiany oleju to dodatkowe atuty. Zainwestuj w ekologiczne i wygodne koszenie z LM2020E-SP. Kosiarka LM2020E-SP W zestawie z baterią 5Ah oraz szybką ładowarką CH5500E!!

Kosiarka akumulatorowa EGO Power+ LM2130E-SP

3,495.00 

Kosiarka Akumulatorowa EGO Power+ LM2130E-SP

Nowoczesność spotyka wydajność w Kosiarce Akumulatorowej EGO Power+ LM2130E-SP. Z imponującą średnicą cięcia 52 cm, Automatic Variable Speed, oraz obszernym koszem 70L, to narzędzie doskonale sprawdzi się na trawnikach do 1000 m². Bezszczotkowy silnik, regulowana rączka i brak potrzeby paliwa czy oleju to recepta na wygodę i ekologię. Łącząc precyzję i funkcjonalność, LM2130E-SP to doskonały wybór do efektywnej pielęgnacji ogrodu. Samo urządzenie bez baterii oraz ładowarki w zestawie!!

Kosiarka akumulatorowa EGO Power+ LM2135E-SP (zestaw)

4,995.00 

Kosiarka Akumulatorowa EGO Power+ LM2130E-SP

Nowoczesność spotyka wydajność w Kosiarce Akumulatorowej EGO Power+ LM2130E-SP. Z imponującą średnicą cięcia 52 cm, Automatic Variable Speed, oraz obszernym koszem 70L, to narzędzie doskonale sprawdzi się na trawnikach do 1000 m². Bezszczotkowy silnik, regulowana rączka i brak potrzeby paliwa czy oleju to recepta na wygodę i ekologię. Łącząc precyzję i funkcjonalność, LM2130E-SP to doskonały wybór do efektywnej pielęgnacji ogrodu. W zestawie z baterią 7,5 Ah oraz szybką ładowarką CH5500E!!!

Szukasz kosiarki, dlaczego więc warto wybrać kosiarkę EGO Power+?

EGO Power+ to marka nr 1 na rynku USA. W Polsce jeszcze nie wszyscy znają tą markę (chociaż jest już na Polskim rynku od 5 lat), ale za to w USA to najpopularniejszy producent ogrodowych narzędzi akumulatorowych. EGO jako producent tylko i wyłącznie narzędzi zasilanych bateryjnie, skupia się na ciągłym udoskonalaniu swojej technologii. Nie jest to dla nich dodatek do oferty, to priorytet.

Dlaczego warto wybrać kosiarkę akumulatorową?

Kosiarki akumulatorowe zyskują coraz większą popularność, a to ze względu na wiele zalet, jakie oferują. Przede wszystkim, kosiarki akumulatorowe są znacznie cichsze niż kosiarki spalinowe, co jest szczególnie istotne, jeśli posiadamy małe dzieci lub sąsiadów. Kosiarki akumulatorowe są także przyjazne dla środowiska, ponieważ nie wykorzystują paliwa, a jedynie energię elektryczną, co zmniejsza emisję szkodliwych gazów. Inną zaletą kosiarek akumulatorowych jest ich łatwa obsługa oraz mniejszy koszt eksploatacji w porównaniu do kosiarek spalinowych. Kosiarki akumulatorowe nie wymagają wymiany oleju, filtrów ani paliwa, co przekłada się na niższy koszt utrzymania. W naszym sklepie oferujemy kosiarki EGO Power+ - marki, która specjalizuje się w produkcji kosiarek akumulatorowych. W szerokiej gamie produktów EGO znajdziecie kosiarki dostosowane do Waszych potrzeb i wymagań.

Jak wybrać odpowiednią kosiarkę?

Wybór odpowiedniej kosiarki może być trudny, zwłaszcza jeśli nie wiemy, na co zwrócić uwagę. Przede wszystkim, warto zastanowić się, jakie są nasze potrzeby oraz jak duży jest nasz trawnik. Jeśli posiadamy duży trawnik, lepiej wybrać kosiarkę o większej mocy i pojemności kosza. Kolejną kwestią, na którą należy zwrócić uwagę, jest napęd kosiarki. Kosiarki bez napędu są dobre dla małych trawników, natomiast kosiarki wyposażone w napęd są bardziej wydajne i łatwiejsze w obsłudze. W przypadku kosiarek akumulatorowych, warto zwrócić uwagę na pojemność baterii, czas ładowania oraz czas pracy na jednym ładowaniu. W przypadku EGO Power+ mamy szeroki wybór kosiarek różniących się zarówno wielkością i mocą, jak i pojemnością baterii. Modele takie jak: LM1702E-SP, LM1903E-SP, LM2021E-SP, LM2135E-SP są wyposażone w napęd. Pamiętaj też że powierzchnia jednego koszenia zależna jest od pojemności baterii.