Akumulatory 56V ARC Lithium™ - Odkryj tajemnicę doskonałej jakości

Opatentowana technologia, Akumulatory 56V ARC  Lithium™, to gwarancja nieosiągalnej jakości produktu.

Praca z urządzeniami wyposażonymi w akumulatory EGO 56V ARC Lithium™ to czysta przyjemność. Dzięki nim, Twoja praca staje się łatwa, cicha i bezpieczna. Wysoka wytrzymałość produktów oraz możliwość szybkiego ładowania gwarantują maksymalny komfort podczas pracy.

Zaufaj Akumulatorom 56V ARC Lithium™ i doświadcz wyjątkowej jakości, na którą zasługujesz!

AKUMULATORY 56V – DLACZEGO WARTO JE WYBRAĆ?

WYDAJNOŚĆ

Akumulatory EGO 56V stosowane w urządzeniach ogrodowo-leśnych charakteryzują się lepszą wydajnością w porównaniu z innymi akumulatorami przenośnymi. Aż 7 dostępnych modeli akumulatorów EGO POWER+, zaspokaja wszystkie potrzeby użytkowników profesjonalnych oraz indywidualnych. Dzięki zastosowaniu opatentowanej technologii akumulatorów 56V ARC Lithium™ wraz z unikatową technologią chłodzenia akumulator jest chroniony zarówno przed przegrzaniem jak i degradacją ogniw. W rezultacie akumulatory EGO Power+ ARC Lithium™ są chłodzone na 3 sposoby- mechaniczny, chemiczny oraz elektroniczny. Dodatkowo technologie te wpływają na wydłużenie żywotności akumulatora.

SZYBKIE ŁADOWANIE

Nie tylko wydajność, ale też szybkie ładowanie jest kluczową cechą akumulatorów stworzonych w technologii EGO POWER+ 56V ARC Lithium™.

WYJĄTKOWY KSZTAŁT

Akumulatory EGO Power+ różnią się już na pierwszy rzut oka od konwencjonalnych akumulatorów za sprawą łukowego kształtu. W przeciwieństwie do klasycznych rozwiązań stosowanych w akumulatorach, w których ogniwa są ułożone razem, w akumulatorach EGO zastosowano układ łukowy, który zapewnia idealne dopasowanie do każdego urządzenia EGO Power+. Ponadto taki układ poprawia rozproszenie energii cieplnej, jednocześnie zapobiegając przegrzaniu się akumulatora i wyłączeniu urządzenia.

CHŁODZENIE OGNIW

Zastosowany w akumulatorach EGO Power+ łukowy kształt ułożenia ogniw optymalizuje chłodzenie oraz zmniejsza ryzyko ich przegrzania. Tym samym w przeciwieństwie od ogniw ułożonych w kształt „cegły”, w akumulatorach EGO ogniwa ułożone są stycznie do obudowy zewnętrznej, w taki sposób, aby umożliwić odprowadzanie energii cieplnej z ogniw.

KEEP COOL ™

Nie tylko innowacyjne ułożenie ogniw w kształt łuku ma ochronić akumulatory EGO przed przegrzaniem. Dodatkowo została w nich zastosowana technologia utrzymania niskiej temperatury Keep Cool™. Dzięki niej ogniwa akumulatora otaczane są przez zmiennofazowy materiał Keep Cool™, który wchłania energię cieplną oraz utrzymuje optymalną temperaturę każdego ogniwa. Tym samym przyczynie się do jeszcze większego wydłużenia czasu pracy akumulatora.

INTELIGENTNA TECHNOLOGIA ZASILANIA

Oprogramowanie i procesory zastosowane w akumulatorach EGO Power+ 56V ARC Lithium™ stale monitorują i optymalizują każde ogniwo, dzięki czemu zapewnione jest odpowiednie zasilanie, a tym samym wydajność i dłuższy czas działania akumulatora.

AKUMULATORY EGO ZNAJDUJĄ SIĘ NA ZWENĄTRZ URZĄDZENIA

tym samym w odróżnieniu od innych marek akumulatory zachowują niższą temperaturę oraz mogą z powodzeniem dłużej pracować. Elektroniczne części akumulatora zabezpieczone są warstwą żywicy przed zawilgoceniem oraz zabrudzeniem, a wytrzymała obudowa amortyzuje wszelkie drgania i wstrząsy.

ŁADOWANIE AKUMULATORÓW W 30 MINUT

Dzięki szerokiemu asortymentowi akumulatorów, możesz wybrać moc odpowiednia do zadań z przedziału od 2,5Ah do 28Ah. Szybka ładowarka EGO Power+ pozwala naładować akumulator o pojemności 2,5Ah w krótkim, 30 minutowym czasie.

PRO TIP!

Czy wiesz, że akumulatory EGO POWER+ 56V ARC Lithium™ pasują do wszystkich urządzeń EGO z linii EGO Power+ i EGO Power+ Professional-X? 

Jeden akumulator ma tak wiele zastosowań- wystarczy, że zamontujesz go w jednym z wybranych urządzeń i przystąpisz do działania.